top of page
_DSC6923int_edited.jpg

HEINZ MEYER

Heinz Meyer to prawdziwa sława wśród sędziów !!! 

 

Jego doskonałe oko docenił nie tylko Paul Schockemohle, dla którego Heinz Meyer był prawa ręką, ale i większość ksiąg stadnych w Europie. Jego międzynarodowa sława nie słabnie! O jego czas zabiegają najlepsze związki!  Dla Zangersheide Heinz ocenia ogiery i dokonuje uznania. To właśnie on kryje się za tą doskonałą stawką najlepszych na świecie ogierów, którymi może się obecnie poszczycić Zangersheide.  

Również i KWPN - holenderska księga stadna - nie przepuściła okazji, by nie skorzystać z doświadczenia oraz doskonałego oka Heinz'a Meyer'a  i zatrudniła go do selekcji i uznania ogierów KWPN - nie tylko w skoku luzem, ale i pod siodłem.

Jak powiedział inspektor KWPN Peter Strijbosch:

"Nie ma obecnie na świecie bardziej prestiżowej pozycji sędziego koni sportowych niż uczestnictwo w komisji podczas uznania ogierów dla Zangersheide i KWPN."

Heinz Meyer w karierze sędziego osiągnął WSZYSTKO!!!

Dziś zaszczycił nas SWOJĄ obecnością podczas INTERCARPATHIA Poland Championship!!!

To bardzo ważna chwila dla Polskiej hodowli!

PETER STRIJBOSCH

Peter Strijbosch  bardzo doswiadczony inspektor KWPN .

Najwyższej klasy specjalista w ocenie liniowej, doskonale znający tajniki funkcjonalnej oceny konfirmacji koni.  Posiadający doświadczenie w ocenie koni skokowych i ujeżdżeniowych. Były zawodnik i reprezentant Holandii w skokach, ujeżdżeniu i WKKW. 

To człowiek znający rynki hodowlane całego świata, do dziś członek ekipy doradczej FEI ds. rynków rozwijających się.

Sędzia klaczy i ogierów KWPN, regularny sędzia mistrzostw młodych koni, a także, co ciekawe sędzia w mistrzostwach hunterów.

42749164_1819667998068321_40640699529512

BERNARD DEMETS

Doświadczony! Nowoczesny! Rozpoznawalny!

Znany polskim hodowcom, głównie z uznań ogierów. Jego znajomość rynków europejskich jest imponująca. Wieloletni sędzia dla księgi  Selle- Francais - szanowany w całej Europie specjalista ds. budowy i funkcjonowania koni. Ze szczególną trafnością ocenia mentalne zdolności i predyspozycje sportowe.  

Regularny sędzia klaczy i ogierów, jak i również źrebiąt

ANDRZEJ MATŁAWSKI

Doświadczony, a zarazem znany z nowoczesnego podejścia!

Ceniony sędzia młodych koni ogierów i klaczy. Wieloletni dyrektor Stada Ogierów w Gnieźnie.

Staje w równe szranki z oceną przedstawicieli najlepszych ksiąg stadnych Europy!

Zna wszystkie aspekty oceny budowy i predyspozycji młodych prospektów sportowych. Spod jego ręki wychodziły najlepsze Polskie ogiery hodowlane. Spojrzenie Andrzeja Matławskiego zawsze ukierunkowane jest na predyspozycje sportowe oraz doskonałą konfirmację.

bottom of page